17) Skogslunds Motions Boxningsklubb
31) Björkbackaskolan Åk5
39) Edet FK P13
52) 9c gävle
66) EK21B Täljegymnasiet
70) SA22 Pihlskolan
84) Klass 9v
95) Alvastraryttarna
97) BMK-Fjädern Kiruna
112) The LAPD
117) Valbo FF F12
127) sabet 22b
128) Victor 2 klass Änglandskolan
130) Romfartuna P12/13 Fotboll
134) 9G Oxievångsskolan
135) Sp1 Dalslands Folkhögskola
136) Klass 4 Östrabyskolan
143) 8A Torpaskolan
149) Atlas Rosedalsskola Norra
154) Haninge IFK P16
155) Vikbolandsskolan 8B
156) Älvsby if
172) Åkerbo Hästklubb
173) Nynäshamns IF F10
7) Skellefteå Cheerleadin Athletics
182) Asarums IF Pojkar 2016
193) 9F Alleskolan Lerum
195) Ridklubb Tidaholm
196) RL21 Karlskoga
198) Vittra Väsby Klass S2
201) Sabet21b
203) Drottningblanka EK22
208) 8c Innovitaskolan Karlskrona
210) NB22H
212) eastcoast cheerleader Sapphire
216) Vartofta skola åk9
219) NB21 Realgymnasiet Uppsala
220) Kitas ekonomi E2B
221) Värpinge IF p2010
222) Rmfartuna fotboll p12/p13
224)
230) Alvesta Ridklubb
231) 7 österäng Antonskolan
232) 8a Nya centralskolan
234) Skutskär IF/FK p2013
235) Nösnäsgymnasiet 22BAb
236) 7A
238) 4c Vallaskolan
239) Motorburen ungdom
241) 23B Praktiska gymnasiet Trollhättan
243) SABET 22 Grilliska Gymnasiet Eskilstuna
244) Fryxellska skolan åk 9a
245) NA22 Kundskapsgymnasiet Västerås
246) Björksätraskolan 6a
247) MSSK P12
248) Sjöviks SK F-09
249) Kortedala scoutkår
255) Södertörns Friskola 6NV
257) 6a + 6b Oxelösund
259) BF22 åk2 Westerlundska
261) NHG-21-24
263) KramforsAlliansen Bollsta IK
264) Stordammens skola 8A
266) realgymnasiet Lund NB22a
267)
268) 7c Örbyhus skola
269) IBK Lund
270) NHG 21-24
271) Ekerö IK
273) Edet FK P15
274) Klass 8 Fredkullaskolan
275) Säffle Innebandy
276) Vasalund IF U14A2
277) Lidköping Basketsällskap
278) Kvarnbergsskolan 4a
279) Älvdalsskolan 8a
280) Knut Hahn SA23:2
281) Vedby klass 2f
282) Klass 9d / Sjöfart
283) IFK Luleå F13
284) Gunnebo Skola åk 5
285) Matfors IF P14
286) ES22 tea
287) TSK fotboll
288) Scoutkåren Stålringen
289) Brålanda IF F12
290) MSSK Fotboll P15
291) Halmstad Ponnytrav
292) Thoren Business School CMP23b
293) TNIS Flickor 14/15
294) HA21
295) Lillboskolan klass 5
296) Victum Gymnasium VO22B
297) BF22 Lindeskolan
298) 8A Älvåkraskolan
299) Hemsjö IF
300) 5B Mariaskolan
301) Jensen Kvarnsjön 6b
302) Tving/ Frilvestad åk 1
303) Våxtorpsskolan 7D
304) Hedens IF P10
305) FT22B Åshammar
306) Säters IF Fk P14
307) KIF / IF P09/10
308) Sandarne skola åk 4
309) Nibble skolan 5B Köping
310) Bräcke skola åk5
311) 7b Borgsmoskolan
312) 8a Furutorpsskolan 4-9
313) 5B Smedbyskolan
314) Eslövs Ridklubb
315) 81b
316) Nb22d Segragymnasiet
317) FC kallfors p-12
318) Te22b Västerhöjdsgymnasiet
319) Sabe 21b Tumba Gymnasium
320) Ånge Ridklubb
321) Furuviksskolan klass 5
322) VO22A Lundellska skolan
323) Stranden skolan klass 5
324) f16 FC Norrsken
325) VO22 Aleholm, Sävsjö
326) Härnösandsgymnasium NA22
327) SA22BE Nykvarn
328) GSK- Gällivare Sportklubb F2017
329) Klara Norra Teoretiska Gymnasium, STHLM
330) TE2A TychoBraheskolan
331) EK22B tumba Gymnasium
332) Unbyns If Flickor 2014
333) TE22A Rudbeckianska