2) HU2 Olympia, Hjälarp

17) Skogslunds Motions Boxningsklubb

31) Björkbackaskolan Åk5

39) Edet FK P13

52) 9c gävle

66) EK21B Täljegymnasiet

70) SA22 Pihlskolan

84) Klass 9v

95) Alvastraryttarna

97) BMK-Fjädern Kiruna

112) The LAPD

117) Valbo FF F12

127) sabet 22b

128) Victor 2 klass Änglandskolan

130) Romfartuna P12/13 Fotboll

134) 9G Oxievångsskolan

135) Sp1 Dalslands Folkhögskola

136) Klass 4 Östrabyskolan

143) 8A Torpaskolan

149) Atlas Rosedalsskola Norra

154) Haninge IFK P16

155) Vikbolandsskolan 8B

156) Älvsby if

172) Åkerbo Hästklubb

173) Nynäshamns IF F10

7) Skellefteå Cheerleadin Athletics

193) 9F Alleskolan Lerum

195) Ridklubb Tidaholm

196) RL21 Karlskoga

198) Vittra Väsby Klass S2

203) Drottningblanka EK22

208) 8c Innovitaskolan Karlskrona

212) eastcoast cheerleader Sapphire

216) Vartofta skola åk9

221) Värpinge IF p2010

222) Rmfartuna fotboll p12/p13

231) 7 österäng Antonskolan

232) 8a Nya centralskolan

234) Skutskär IF/FK p2013

235) Nösnäsgymnasiet 22BAb

236) 7A

238) 4c Vallaskolan

239) Motorburen ungdom

246) Björksätraskolan 6a

247) MSSK P12

249) Kortedala scoutkår

257) 6a + 6b Oxelösund

259) BF22 åk2 Westerlundska

263) KramforsAlliansen Bollsta IK

269) IBK Lund

270) NHG 21-24

273) Edet FK P15

275) Säffle Innebandy

277) Lidköping Basketsällskap

278) Kvarnbergsskolan 4a

281) Vedby klass 2f

282) Klass 9d / Sjöfart

292) Thoren Business School CMP23b

299) Hemsjö IF

301) Jensen Kvarnsjön 6b

303) Våxtorpsskolan 7D

311) 7b Borgsmoskolan

314) Eslövs Ridklubb

315) 81b

316) Nb22d Segragymnasiet

317) FC kallfors p-12

320) Ånge Ridklubb

324) f16 FC Norrsken

331) * EK22B tumba Gymnasium

333) TE22A Rudbeckianska

334) Bjursås IK fotboll p14

336) VO22a

337) Gammelängens Ryttarklubb

338) Ånge Ridklubb

339) Luleå sportklubb F11

340) Näldens IF F13

341) IKE-tuna Gymnaster

342) Kramfors Alliansen P09

343) Te22b Jämtlands Gymnasium Wargentin

344) Es22b Katedralskolan Växjö

345) Gammelstads IF p15

347) Unga Funkisar Östergötland och Örebro

348) Eslövs Ridklubb

349) * RL23

350) Örslösa åk 4

351) Norr Amsbergs ridklubb

352) Enögla 8:an

353) Ekerö IK f2010/2011

354) Klass 5a Långängskolan

355) Gefle IF F-13

356) Stöde IF Pojkar 12

357) Morön F15 (fotboll)

358) M Olofssons motorsport

359) Uppsala Estetiska ESM 22

360) Brändö Ryttarförening

361) Storfors AIK F10

362) Sätraskolan 9c

363) FS22 Holavedsgymnasiet

 

 

Contact information